İstanbul'da yaşayan Nevşehirli Damgacı ailesinin bebekleri 5 aylık minik Nazlı Nisanur, gen tedavisine ulaşabilmek için hayırseverlerden uzanacak yardım elini bekliyor. 

Nazlı Nisanur Damgacı, ‌11 Mayıs 2023‘de dünyaya geldi, topuk kanından Sma Tip 1 Kas Hastalığı teşhisi aldı. Ailenin ilk ve tek evladı.

Babası Türk Silahlı Kuvvetlerinde Jandarma Uzman Çavuş, annesi ev hanımı. Ailemiz Nevşehir’li, Meslek gereği İstanbulda yaşıyor.

Daha önce bir çok sma'lı bebek yurt dışındaki ilacı alamadığı için melek oldu bazıları ise hayırseverlerimizin katkılarıyla tedavilerini olarak sağlığına kavuştular. Hayatlarını yitiren canlara bizim bebeğimiz eklenmesin diyen Nevşehirli acılı aile evlatlarını yaşatmak için tüm hayırseverlerden yardım bekliyor...

Nazlı Nisanur Damgacı'nın ailesi; "‌Ailemizin mutluluk kaynağı, biricik ve tek evladımız; topuk kanından Sma Tip 1 Kas Hastalığı teşhisi aldı.
‌Valilik Onaylı bir kampanya başlattık. Maddi ve manevi destekleriniz ile evladımız sağlıklı bir çocuk olabilecek inşallah"

VALİLİK İZİNLİ İBAN! TR42 0001 0026 6363 5572 6450 05

Ersin Damgacı /Ziraat Bankası

Bu zorlu yolda yardımlarınıza ihtiyacımız var. Sizde Nisanura umut olmak istermisiniz...

VALİLİK ONAYLI BAĞIŞ HESAPLARIM 

Detaylar: https://taplink.cc/sma.nazlinisanur