Esma & Faruk Gürsu çiftinin biricik kızları Ecem Asya Gürsu ile Hayriye ve Cengiz Yıldız'ın değerli evlatları Mehmet Yıldız düzenlenen göz kamaştırıcı tören ile dünya evine girdi.

Gerçekleştirilen düğün merasimine şehrin bürokrasi, siyaset, esnaf, iş dünyası, eğitim camiası ve eşraf kesiminden çok sayıda kişi katılım sağladı.

Davetlileri kapıda karşılayan Gürsu ve Yıldız aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler. 

Nevşehir protokolü ile her iki ailenin çok sayıda eş dost ve akrabalarının yalnız bırakmadığı düğünde Gürsu ve Yıldız ailelerinin değerli evlatları Ecem Asya ve Mehmet Yıldız çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Düğün merasimine katılan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran yaptığı açıklamada, ''Gürsu ve Yıldız ailelerinin kıymetli evlatları Ecem Asya ve Mehmet Yıldız kardeşlerimizin düğün törenine katılım sağladık. Değerli ailelerimizi tebrik eder, genç çiftimize mutluluklar dilerim.'' ifadelerini kullandı.

Gecenin kahramanları Ecem Asya ve Mehmet Yıldız çifti adına açıklamada bulunan Nevşehir'in sevilen saygın isimlerinden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız; "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden çok kıymetli prokolülümüze, tüm eş dost ve akrabalarımıza sonsuz teşekkür ederiz" dedi. 

FİB Ajans Organizasyon olarak Ecem Asya ve Mehmet Yıldız Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.