Nar kasabasının yıllardır kanayan yarası olan Nar Deresi,  Belediye Başkanı Süleyman Özçelik'in yaptığı girişimlerle çözüme kavuşturuldu.

Gerçekleştirdiği altyapı hizmetleriyle örnek çalışmalara imza atan Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, bu kezde beldenin kanayan yarası haline gelen Dere Islah projesinde mutlu sona ulaştı.

Kasabanın yıllardır kanayan yarası olan Nar Deresi, Belediye Başkanı Süleyman Özçelik'in girişimlerle çözüme kavuşturuldu.

“Biz Yaptık Yine Biz Yaparız”

Nar Belediye Başkanı ve Başkan adayı Süleyman Özçelik yaptığı açıklamada; "Yıllardır çözüme kavuşturulayamayan Dere Islah projemizin tamamlanmasıyla kasabamızın bir hayali daha gerçek oldu. Kasabamız için hayati öneme sahip olan Nar deresinin islah çalışmalarının tamamlanması ile kasabamızın önemli bir problemi daha çözüme kavuşmuş bulunuyor. Nar kasabamıza hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

“Halkın gönüllerine köprü oluyoruz”

Dere ıslahı projesinin kasabaya hayırlı olmasını dileyen Özçelik, bu projenin Nar kasabasının daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir geleceğe sahip olmasında önemli bir rol oynayacağına işaret ederek, halkın gönüllerine köprü olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Özçelik; "DSİ 12.Bölge Müdürlüğü tarafından Genç ve Sarıyaprak derelerinin taşkınlardan,yerleşim merkezinin ve bahçelerin korunması amacıyla başlatılan dere ıslah çalışmaları projelerin de hayata geçirilmesi konusunda önemli katkıları bulunan Tarım ve Orman Bakan yardımcımız Sayın Ebubekir GİZLİGİDER’e AK Parti İl Başkanımız Sayın Ali KEMİKKIRAN’a Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Süleyman ÖZGÜN’e ve Sayın Emre ÇALIŞKANA’a teşekkürlerimi sunarım." dedi.

Özçelik, 'Hazırız ve Kararlıyız'

Hayata geçirdiği projeler ve sosyal, kültürel faaliyetler ile Hizmet Belediyeciliği kavramına yeni bir boyut kazandırdıklarını söyleyen Belediye Başkanı Süleyman Özçelik “Hizmet Belediyeciliğinde yeni bir basamağı aştık. ‘Tevazu, Samimiyet ve Gayret’ düşüncesiyle çıktığımız milletimize hizmet yolculuğumuzu daha kalıcı ve güzel bir seviyeye ulaştırdık. Gerçek belediyecilik parolasıyla durmak yok yola devam...” diye konuştu.