AK Parti Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik'in öncülüğünde, Nevşehir'in son yıllarda tartışmasız parlayan yıldızı olan Nar kasabasında alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklar kilit parke taşla döşendi.

NAR'DA YOLLAR MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞTU...

Nevşehir'in son yıllarda tartışmasız parlayan yıldızı olan Nar kasabasında Başkan Özçelik'in girişimleriyle toplamda 350 bin M2 kilitli parke taş döşenen yol çalışmaları kapsamında kasaba içinde yollar daha güvenli ve modern bir görünüme kavuştu. 

Özçelik: “Nar kasabamızı İlmek İlmek Emeğimizle İşliyoruz”

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Özçelik, Nar'ımıza Dayanıklı ve Modern Sokaklar Kazandırmak İçin Kilitli Parke Taş Çalışmalarında Geldiğimiz Günden İtibaren Toplamda 350 Bin M2 Kilitli Parke Taş Döşendi. Yıllarca İhmal Edilen Mahallelerimize Estetik Dokunuşumuzla Yeniden Hayat Bulduruyoruz. Yapım, Bakım ve Onarım Ekiplerimizle Kullanım Ömrünü Tamamlamış Yada Yenilenmesi Gereken Yerlerin Tespiti İle Mahallelerimizde Ulaşımda Kolaylığı Sağlamak İçin Aralıksız İlk Günden İtibaren Çalışıyoruz.​​​​​​​​​​​​​​" dedi.

Modern ve yaşam düzeyi yüksek bir Nar hedefine ulaşmak için gece-gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen AK Parti Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, “Farklı proje ve yatırımlarla çehresi her geçen gün değişen kasabamızın bütün mahallelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya, mahallelerimizi güzelleştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.” dedi.