banner461

Kızılay Ramazan’da İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı mübarek ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelerine yardım elini uzatmaya devam etti.

banner15
Kızılay Ramazan’da İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı
01 Ağustos 2013 Perşembe 14:17

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı mübarek ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelerine yardım elini uzatmaya devam etti.

Şube başkanlığınca ilimizdeki esnaf, iş adamları ve hayırsever Vatandaşların katıklarıyla toplanan yardımlar ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, 11 Ayın sultanı Ramazan ayı içerisinde şu ana kadar zekat, gıda kolisi ve nakit para yardımlarının dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldığını söyledi.

Gülen, Kızılay Nevşehir Şube başkanlığının ramazan ayı dolayısıyla yaptığı yardımlara katkı sağlayan esnaf, iş adamı ve hayırsever vatandaşlara da teşekkür ederken, “Ramazan ayı süresince şu ana kadar 265 Kişiye 250’şer lira olmak üzere Zekat yardımında bulunduk. 80 Kişiye kredi kartı ile nakit para yardımı sağlandı. Gıda kolisi dağıtımlarımızda bu ramazan ayında da devam etti. 1000 aileye gıda kolisi dağıtımı yapıldı” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet deniz - 8 yıl önce
arkandaki renk ayarlamasını özellikle mi seçtiniz cengiz bey...