Hollanda Nevşehirliler Vakfı (HOLNEV) Başkanı Şengezer Kürk ve Eşi Nihal Kürk'ün oğlu Şenel Alp Kürk Gülşehir Taşlıbahçe tesislerinde düzenlen muhteşem bir sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Gurbetçileri buluşturan düğünde Şenel Alp Kürk erkekliğe ilk adımını attı

Üst üste iki kez Avrupa Kur'an-ı Kerim Okuma Yarışmasında birincilik elde eden Furkan Vural 'ın tilaveti ile başlayan Minik Şenel Alp'in Sünnet merasimine, Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Sönmez, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, Gülşehir önceki dönem Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, SMA tedavisi gören Nevşehirli Yusuf Eren'in babası Yüksel Gostak ve ailesi, Hollanda Nevşehirliler Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri, gurbetçi aileler, siyaset ve iş dünyası ile Kürk Ailesinin çok sayıda eş dost akrabaları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.   

Gurbetçileri buluşturan sünnet düğününde aileler konuklarını kapıda karşılayarak en iyi şekilde ağırlarken, Anne Nihal ve Baba Şengezer Kürk,“Sünnet şölenimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sünnet düğünün sunumlarını FİB Ajans ve Organizasyon Adına Fikret Çapacı yaparken düğünde Minik Şenel Alp, değerli sanatçı Esat Kabaklı'nın "Bil Oğlum / Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum" eseri eşliğinde dede ve neneleri ile birlikte sahneye giriş yaptı.

Daha sonra evlatları Şenel Alp'e Anne Nihal ve Baba Şengezer Kürk tarafından Kuran- ı Kerim ve Türk Bayrağı verilmeside davetlileri duygulandırırken uzun süre alkışlandı.

Mısır patlağı ve çeşitli ikramlarla unutulmaz bir gün geçiren çocukları Palyaçolarda yüz boyaması ve çeşitli oyunlarla eğlendirdi. Sünnet pastasına müteakiben Gülşehir Kızılırmak ekibinden Erdoğan ve Cemil ile Sanatçı Ahmet Aslan tarafından seslendirilen şarkılarla düğüne katılan misafirler gönüllerince eğlendiler.

Birçok akraba ve dostunda katıldığı sünnet düğününde  "Nihal ve Şengezer Kürk" çifti oğulları Şenel Alp'in sünneti ile yaşadığı gururu misafirleri ile paylaştı.

Sünnet-i müekkedeleri yerine getiren Minik Şenel Alp'in Erkekliğe adım attığı bu gurur gününde Anne Nihal ve Baba Şengezer Kürk Çifti, “Bu gün ailemiz için en önemli ve güzel günlerden biridir. Bu gururu ve mutluluğu yıllar önce oğlumuzun doğumu ile yaşamıştık. Bu günde erkekliğe adımlarıyla yaşama devam ettik. Böylesine önemli bir günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile inşallah oğlumuzun mürüvvetini görmekte bir arada nasip olur” dediler.

 "Kürk" Ailesinin biricik evlatları "Şenel Alp'in" muhteşem sünnet merasimi davetlilerden de tam not aldı.

Sünnetin aile büyükleri "FİB Ajans Organizasyon ve Taşlıbahçe" çalışanlarına gösterdikleri hizmetten ve ilgiden dolayı teşekkür ettiklerini ilettiler.

Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak KÜRK ailesine yavrularıyla beraber ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com