Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen elektrikli araç (T10X), Nevşehir Nejdet Ersan parkı önünde sergileniyor.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, tanıtım amacıyla sergilenen Togg’u inceledi. Togg’a binerek araç hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vatana, Millete hayırlı olmasını temenni etti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterip fotoğraf çekirdiği Türkiye’nin yerli otomobili Togg T10X, gün boyunca ilimizde sergilenecek.

Ak Parti İl Başkanı Kemikkıran konuya dair yaptığı açıklamada “Türkiye’mizin yerli ve milli aracı TOGG Nevşehirli vatandaşlarımızla buluşacak. Vatandaşlarımız bol bol hatıra fotoğrafı çektirebilir ve yetkililerden araç hakkında bilgi alabilirler. Kendi ürettiğimiz bu aracın her noktasını görmesi için bütün kardeşlerimizi TOGG’u görmeye davet ediyoruz. Türkiye’nin geliştirdiği yüksek teknolojik yapıya sahip TOGG yerli ve milli gururumuz konumunda. Türkiye Otomobil Girişim Grubu TOGG Türkiye’nin uluslar arası düzeyde ürettiği en prestijli ürünlerinden birisi. 60 yıllık hayal gerçekleşirken, yapamazsınız, üretemezsiniz, üretseniz bile satamazsınız dedikleri TOGG, Türkiye’nin yerli ve milli atılımlarından birisidir. Bütün Nevşehirli kardeşlerimizi TOGG’u yerinde görmek ve incelemek üzere davet ediyoruz…
Yer: Nevşehir Nejdet Ersan Parkı
Saat : 10:00 – 18:00
Tarih: 10 Mayıs 2023 Çarşamba

Türkiye’nin Yerli ve Milli Gururu  #TOGG Valilik Binası önünde böyle görüntülendi.