AK Parti Uçhisar Belediye Başkan Adayı Osman Süslü örnek bir davranış sergileyerek Uçhisar’da seçimlere katılacak olan siyasi partilerin belediye başkan adaylarına nezaket ziyaretlerinde bulundu.


Uçhisar’da çalışmalarını sürdüren siyasi partilerin belediye başkan adaylarını seçim ofislerinde ziyaret eden Ak Parti Belediye Başkan Adayı Osman Süslü, bütün Başkan adaylarına başarılar diledi.


Ziyaretler kapsamında 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerde Uçhisar Kasabasında Belediye Başkan adayları bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Abdullah Çamcı, Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Baş, İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Gazi Acar ve Bağımsız Türkiye Partisi Belediye Başkan Adayı Tülin Onuk’u seçim ofislerinde ziyaret ederek sohbet eden Ak Parti Belediye Başkan Adayı Osman Süslü, diğer adaylara çiçek ve tatlı ikramında bulundu.


Ak Parti Uçhisar Belde Teşkilat üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretler kapsamında diğer siyasi partilerin Belediye Başkan adayları ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Osman Süslü’ye teşekkür ettiler.


Başkan Adayı Süslü ise MHP, YRP, İyi Parti ve BTP Belediye Başkan adaylarına hem geçen süreç içerisinde yapmış oldukları ziyaretlere cevap niteliğinde iadeyi ziyaretler yaparak bütün teşkilat üyelerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti ve herkesle tek tek ilgilenerek sohbet etti.    


Ziyaretler kapsamında geçmiş yıllarda içinde bulunduğu Eğitim, Sendika, Vakıf, Dernek ve siyasi tecrübelerinden bahseden Ak Parti Uçhisar Belediye Başkan Adayı Osman Süslü, yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında da diğer belediye başkan adayları ve siyasi parti temsilcilerine bilgiler aktardı.
Uçhisar için birlik ve beraberlik çerçevesinde, sağduyu içerisinde diğer belediye başkan adaylarıyla aynı birleştirici siyasi duruşumuzu ortaya koymaya devam edeceğiz ifadelerini kullanan Ak Parti Uçhisar Belediye Başkan adayı Osman Süslü “Siyasetin en güzel hizmet bölümü de belediye başkanlığı bölümüdür. Yerel yönetimlerde doğrudan insanlara hizmet edersiniz, doğrudan insanlara dokunursunuz. Vatandaşların takdirlerine mazhar olursunuz. Bizim siyaset anlayışımıza göre bu bir bayrak yarışıdır. Siyasi tecrübelerimizle birlikte yaptığımız projeler tamamen Uçhisar halkının menfaatine ve yaşam kalitesine katkı sağlamak adına olmuştur. Kazandırdığımız hizmetlerin yanında Uçhisar daha çok hizmet bekleyen bir kent konumundadır. Uçhisar bizden daha çok hizmet istiyor. Tatlı bir rekabet çerçevesinde çalışmalarımızı el birliğiyle yürüteceğiz. Hem Uçhisarımız, hem vatandaşlarımız hem de memleketimiz için seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Uçhisar Kasabasında seçimlere girecek olan bütün siyasi partilerin temsilcilerine ve ekiplerine başarılar diliyorum. İnşallah kazanan Uçhisar olacak” diye konuştu.  


Ziyaretin sonunda Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Abdullah Çamcı, Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Baş, İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Gazi Acar ve Bağımsız Türkiye Partisi Belediye Başkan Adayı Tülin Onuk’da Ak Parti Belediye Başkan Adayı Osman Süslü’ye seçim çalışmaları kapsamında başarı dileklerini ilettiler.