31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel seçimlerinde başkan adaylarının propaganda çalışmaları devam ediyor.

Nevşehir genelinde en başarılı ve çalışkan belediye başkanı olarak tanımlanan isimlerin başında gelen Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Uçhisarlı gençlerle bir araya gelerek sorulan sorulara cevap verdi ve sohbet etti.

Seçim propaganda çalışması kapsamında Uçhisarlı yaklaşık 200 genç Başkan Osman Süslü’ye sordu, Başkan Süslü sorulan bütün sorulara belgeleriyle ve kanıtlarıyla cevap verdi. Uçhisarlı gençlerin yanında Uçhisarlı vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği toplantı mülkiyeti Uçhisar Belediyesi’ne ait bölgenin en önemli restoranlarından birisi olan Millocal Restaurantta gerçekleşti.  

İlklerin başkanı olarak Nevşehir’de büyük teveccüh gören Ak Parti Uçhisar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Osman Süslü kısa bir selamlamanın ardından toplantıya teşrif eden bütün siyasi düşünceye sahip Uçhisarlı gençlerin ve vatandaşların sorularına tek tek cevap vererek kazandırdığı hizmetleri anlattı.

Özellikle gençlerin sorduğu sorulara belge belge cevap veren Başkan Osman Süslü, bütün Uçhisarlı vatandaşlara istedikleri bütün soruları sormalarını isterken şeffaf ve eleştirilebilir cevap yeteneğiyle ön plana çıktı ve herşeyin her çalışmanın Uçhisar’ın geleceği için olduğunu belirtti.

Yaptıklarını ve yapmaya çalıştıkları bütün projeleri tek tek anlatan Başkan Osman Süslü çok daha büyük projeler geliştirdiklerini ve bu vizyon projeleri de yeni dönemde seçilmesi durumunda gerçekleştirerek Uçhisar’ı en üst seviyelere taşıyacağının sözünü verdi.

Kasaba halkının bütün kesimlerini kapsayan çalışmalar yürüttüklerini ve yapılan koordineli çalışmalarla beldenin her bir bireyine katkı sağlayan projeler geliştirdiklerini söyleyen Başkan Osman Süslü, belediye ile halk arasında güven köprülerini kurduklarını kalıcı hizmetler üreterek, Uçhisar Belediyesi’nin marka değerini artıran, kurumuna gelir katkı payı sağlayan ve hizmet üreten bir kurum haline dönüştürdüklerin söyledi.

Başkan Osman Süslü toplantıya katılan Uçhisarlı bütün vatandaşlara ve gençlere teşekkür ederek her zaman her koşulda Uçhisar için bir araya geleceklerini söyledi.