Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG, Ürgüp ilçesi üç güzeller mevkiinde vatandaşların ilgisine sunuldu. Yerli ve milli otomobili görmek için gelen vatandaşlar TOGG'un fotoğrafını çekerek stant görevlilerinden bilgi aldı.

TOGG Ürgüp’ümüzde...

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk; "4. güzellik ile karşınızdayız. Üç Güzeller Mevkisinde yerli ve yabancı turistlere tanıtımı yapılmak üzere Yerli ve Milli otomobilimiz olan Togg’un tanıtım standını ziyaret ederek basın mensubu arkadaşlara düşüncelerimizi ifade ettim." dedi.

Başkan Aktürk'ten TOGG'a tam not

Togg’un tanıtım standını ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, direksiyon başına geçerek TOGG Kapadokya rengi T10X'i inceledi.   Başkan Aktürk, "Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla “5 babayiğidin” hayata geçirdiği, Türkiye Yüzyılı’nın inşasında önemli parametrelerinden bir tanesi, tamamen elektrikli olan böyle bir eseri görmek milletçe hepimizin gururudur. Dizaynıyla, albenisiyle, düşüncesiyle ülkemizin yükselişini ve gücünü temsil eden tamamen yerli bir eser. Çevreme baktığımda da hemşehrilerimin gözünde bu gururu görmek oldukça mutluluk verici. Elhamdülillah Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye'ye yakışıyor. SİHA'larımızla, İHA'larımızla, uçaklarımızla, gemilerimizle, helikopterlerimizle. Allah'ın izniyle bir de bu araçta müthiş bir keyif var. Yerli ve milli otomobilimiz ülkemize ve milletimize hayırlar getirsin.” dedi.