Valiler Kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali İnci Sezer Becel, veda ziyaretleri kapsamında Nevşehir  Ticaret Borsasını ziyarette bulundu. Vali Becel, ziyaretinde, Borsa Başkanı İbrahim Salaş ve personeli ile vedalaştı.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Vali Becel’e Nevşehir'e yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür etti ve yeni görev yerinde başarılar diledi.

Ziyarette Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yücel Erdoğan ve Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt yer aldı. Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel görev süresi içinde Nevşehir'de çok önemli işlere imza attıklarını ifade ederek, Nevşehir Ticaret Borsasına bundan sonraki çalışmaları için başarılar diledi.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’da Vali Becel’e kente yaptığı çalışma ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Salaş, “- Sayın Valimizle her daim birlikte önemli çalışmalara imza attık. Bizler kendisinden razıyız. Fikir görüş ve önerilerimize her zaman destek verdi ve onaylayarak bizleri cesaretlendirdi. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Veda ziyareti günün anısına Başkan Salaş'ın Vali Becel'e hediye takdimi ile sona erdi.