Vali İnci Sezer Becel 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Vali İnci Sezer Becel Mesajında: Ülkemizin büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında, emek ve alın teriyle katkı sağlayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü” tebrik ediyorum.

Yaşamın her anında ve adımında katkısı bulunan ve sosyal hayatımızda önemli bir yere sahip olan, özenli ve sorumluluk anlayışı içinde fedakârca çalışan emekçilerimiz, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasının ardındaki en büyük gücü oluşturmaktadırlar.

Çalışarak, üreterek insanlığa faydalı olacak işleri ortaya koyan, emeğin, alın terinin ve helal kazancın timsali olan işçi kardeşlerimizin bu anlamlı gün vesilesiyle hem kendi aralarındaki dayanışmaya hem de toplumun diğer kesimleriyle uyum ve iş birliği içinde çalışmaya gayret göstererek ülkemizde barış, huzur ve refah ortamının tesis edilmesine katkı sağlayacaklarına inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle işçi emeklileri dâhil olmak üzere kamu ve özel sektörde görev yapan tüm işçi kardeşlerimin İşçi Bayramı’nı kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.