Türkiye’nin yerli otomobili Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Nevşehir merkez Nejdet Ersan parkında görücüye çıktı. Vatandaşlar yerli otomobili inceleme fırsatı buldu.

Yerli otomobil Togg, Nevşehir'de büyük ilgi gördü 

Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un ilk akıllı cihaz modeli T10X, Nevşehir’de sergilenmeye başlandı.

Togg'u yakından gören vatandaşlar bolca fotoğraf çektirerek, aracın içini inceleme fırsatı buldu. Türkiye'de üretilen ve herkesin ilgi odağı olan elektrikli otomobil Togg, bugün saat 10:00 – 18:00 arasında Nejdet Ersan Parkında Nevşehirli vatandaşlar tarafından inceleme şansı elde edecekler.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran konuya dair yaptığı açıklamada “Türkiye’mizin yerli ve milli aracı TOGG Nevşehirli vatandaşlarımızla buluşacak. Vatandaşlarımız bol bol hatıra fotoğrafı çektirebilir ve yetkililerden araç hakkında bilgi alabilirler. Kendi ürettiğimiz bu aracın her noktasını görmesi için bütün kardeşlerimizi TOGG’u görmeye davet ediyoruz. Türkiye’nin geliştirdiği yüksek teknolojik yapıya sahip TOGG yerli ve milli gururumuz konumunda. Türkiye Otomobil Girişim Grubu TOGG Türkiye’nin uluslar arası düzeyde ürettiği en prestijli ürünlerinden birisi. 60 yıllık hayal gerçekleşirken, yapamazsınız, üretemezsiniz, üretseniz bile satamazsınız dedikleri TOGG, Türkiye’nin yerli ve milli atılımlarından birisidir. Bütün Nevşehirli kardeşlerimizi TOGG’u yerinde görmek ve incelemek üzere davet ediyoruz…
Yer: Nevşehir Nejdet Ersan Parkı
Saat : 10:00 – 18:00
Tarih: 10 Mayıs 2023 Çarşamba

Nevşehir Valiliği önünde yerli ve milli aracımız TOGG böyle görüntülendi.