banner461
banner195

NHBV Üniversitesi'nden Parmaksız'a Teşekkür Ziyareti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Bülent Kurt ve Yrd. Doç. Dr. Cemal Çarboğa, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

NHBV Üniversitesi'nden Parmaksız'a Teşekkür Ziyareti
13 Kasım 2017 Pazartesi 14:31

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Bülent Kurt ve Yrd. Doç. Dr. Cemal Çarboğa, 11-13 Ekim 2017 tarihinde Nevşehir’de gerçekleşen 2. Uluslararası Malzeme Bilimi ve Teknolojisi Konferansı “IMSTEC 2017” ye katkılarından dolayı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Bu yıl İkincisi düzenlenen konferans 11-13 Ekim 2017 tarihlerinde Nevşehir’de gerçekleşti. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü) ve BAYEM Ajans & Promosyon Ltd. Şti. tarafından düzenlenen konferans, dünya çapındaki bilim adamlarının, akademisyenlerin, mühendislerin ve üniversite öğrencilerinin, teknolojistlerin, girişimcilerin ve politikacıların malzeme mühendisliği alanında gerçekleştirilen güncel araştırmalarını sunmayı amaçlayarak katılımcılara yeni fikir alışverişi ve yüz yüze uygulama deneyimleri için, iş ya da araştırma ilişkileri kurmak ve gelecekte küresel ortaklar bulmak için fırsatlar sunuyor.

Başkan Parmaksız ise “İmkanlarımız dahilinde Üniversitemizin bütün etkinliklerine destek olmaya çalışıyoruz. Oda- Üniversite işbirliğinin en iyi örneklerinden birini gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Ayrıca bu nazik ziyaretlerinden dolayı hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretin sonunda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Bülent Kurt ve Yrd. Doç. Dr. Cemal Çarboğa, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a plaket taktim ettiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.