banner461

Nevşehir Jandarmadan uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığınca, Gülşehir ve Hacıbektaş ilçelerinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı.

banner15
Nevşehir Jandarmadan uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı
17 Şubat 2019 Pazar 16:42

banner143
banner134

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığınca, Gülşehir ve Hacıbektaş ilçelerinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı.

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Gülşehir'de düzenledikleri uyuşturucu operasyonunda 1 kişiyi gözaltına aldı.

Edinilen bilgilere göre, Nevşehir İl Jandarma Komutanlığınca, 12 Şubat 2019 tarihinde Nevşehir-Gülşehir ilçesinde uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında, icra edilen işyeri aramasında 150 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Gülşehir Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla olay ile ilgili olarak 1 şüpheli şahıs hakkında adli işlemlere başlanılmıştır.

Hacıbektaş'ta uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Hacıbektaş'ta düzenledikleri uyuşturucu operasyonunda 3 kişiyi gözaltına aldı.Edinilen bilgilere göre, Nevşehir İl Jandarma Komutanlığınca, 15 Şubat 2019 tarihinde Hacıbektaş ilçesinde icra edilen önleyici kolluk devriyesi sırasında şüpheli hareketlerde bulunan bir araçta yapılan aramada 74 kg sarmalık kıyılmış tütün ele geçirilmiştir. Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla olay ile ilgili olarak 3 şüpheli şahıs hakkında adli işlemlere başlanılmıştır. 

Nevşehir Jandarmadan Uyuşturucuya Geçit Yok Nevşehir Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Gençlerimizi ve geleceğimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve organizasyonları tespit edilerek, uyuşturucu madde arzının önlenmesine yönelik çalışmalarımız kararlılıkla ve artarak devam etmektedir" denildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.