banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Öğrencilerinden Okuma Bayramı

Altınyıldız Koleji birinci sınıf öğrencileri, okuma yazmayı öğrenmenin sevincini aileleri ile birlikte paylaştı.100 öğrencinin gösterileri izleyenleri büyüledi.

Altınyıldız Koleji Öğrencilerinden Okuma Bayramı
06 Nisan 2013 Cumartesi 12:16

banner143
banner134

 Altınyıldız Koleji İlköğretim Kurumu Konferans Salonunda düzünlenen etkinlikte birinci sınıf öğrencileri, çeşitli gösterilerle izleyicilerden büyük beğeni topladı.

            Program Altınyıldız Koleji tanıtım filmi ve birinci sınıfların okul hayatını anlatan görüntülerin izlenmesiyle başladı.

            Programda Müdür yardımcısı Mustafa Uçar konuşma yaptı.Öğrencilerine “Kaliteli bir eğitim öğretim veren Altınyıldız Koleji’nin bu mutlu günü hayırlı uğurlu olsun ”dedi.

            Altınyıldız Koleji 1. Sınıf öğrencilerinin Görkemli Okuma Bayramında danslar ve sahne oyunlarının yanısıra, piyesler,rontlar,İngilizce ve Türkçe şarkılarla izleyicilere sunuldu.

            Tıklım tıklım dolan Altınyıldız Koleji İlköğretim Kurumu Konferans Salonunda 1. Sınıf öğrencilerinin ilk gösterilerinin heyacanına velilerle de ortak oldu.600 davetlinin izlediği programda 1. Sınıf öğrencilerinin gösterisi ayakta alkışlandı.

            Altınyıldız Koleji Okul Marşını söyleyen 1. sınıf öğrencilerimiz artık güzel bir hediyeyi hak ettiklerini söyleyerek İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı’yı sahneye davet ettiler.Sınıf öğretmenleri Neriman İpekçi, Mahire Öztürk, Hülya Korkmaz ve Sebehattin Ünsal ile programda görev alan tüm personel ve öğretmenlere teşekkür eden Eravcı, öğrencilerini yürekten kutladıklarını söyledi.Öğrencilerin ödüllerini vermek, sınıf öğretmenlerine de çiçek sunmak için Genel Müdür Serhat İğdeci, Müdür Yardımcıları Ahmet Ünal ve Mustafa Uçar’ı sahneye davet etti.

            Genel Müdür Serhat İğdeci bir teşekkür konuşması yaptı. “Başta Okul Müdürümüz Mehmet Eravcı olmak üzere tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum.Bu salonumuzda düzenlenen ilk Okuma Bayramı Programı. Bir yıl içerisinde bu başarıları gerçekleştiren, bu mükemmel okulu oluşturan, başta okul müdürümüz olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum.” dedi.

            Program sonunda öğrencilere Okuma Belgeleri, madalya ve çiçek verildi. Altınyıldızlı küçük öğrencilerin büyük gösterileri coşkuluydu.

            Veli ve davetliler program sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.1. sınıf öğrencilerinin resim sergisini de gezen davetliler, birbirinden güzel resimleri çok beğendiklerini ifade ettiler.

            Davetliler, okul yöneticilerine program sonunda teşekkür etti. Altınyıldız Koleji’nin her alanda kazandığı başarıların temelinde İlkokul ve Ortaokulumuzun başarısı önemli bir etkendir. Bugün bunu bir kez daha gördük diyerek Altınyıldız Koleji farkını belirttiler.             


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.