banner461
banner195

Gülşehir İmam Hatip Ortaokulu Altyapı Ve Yol Çalışmasına Hız Verildi

Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ’ ın talimatı üzerine Gülşehir İmam Hatip Ortaokulunun altyapı ve yol çalışmalarını değerlendirmek ve bu hususta kendilerine bilgilendirme yapmak amacıyla...

Gülşehir İmam Hatip Ortaokulu Altyapı Ve Yol Çalışmasına Hız Verildi
01 Eylül 2016 Perşembe 16:26

banner143
banner134
Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ’ ın talimatı üzerine Gülşehir İmam Hatip Ortaokulunun altyapı ve yol çalışmalarını değerlendirmek ve bu hususta kendilerine bilgilendirme yapmak amacıyla, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Gülşehir Kaymakamı Murat ERTEKİN, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur AKGÜLLER, Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz CEYLAN, İl Özel İdaresi Teknik Personeli ile birlikte incelemelerde bulundular.
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, inşaat hakkında ;İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur AKGÜLLER , Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz CEYLAN ve teknik personelden bilgi aldı. Kurban bayramı öncesinde altyapı çalışmalarının bitirileceği, bu hususta hızlı ve etkin bir şekilde çalışmaların devam ettiği belirtildi. DEMİR incelemelerde bulunan heyete ve teknik personele teşekkürlerini iletti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.