banner461
banner195

Hayallerin Otobüsü 5.Kez Avrupa'yı Fethedecek

MCD Gençlik Kulübü (Ankara) tarafından gerçekleştirilen “Gençlik otobüsü” projesi kapsamında 100 genç 1 Ağustos-12 Eylül 2014 tarihleri arasında Avrupa’nın 15 Ülkesini ve 28 şehrini dolaşarak kültürümüzü tanıtacaklar.

Hayallerin Otobüsü 5.Kez Avrupa'yı Fethedecek
25 Ekim 2013 Cuma 13:40

banner143
banner134

 HAYALLERİN OTOBÜSÜ 5. KEZ AVRUPA’YI FETHEDECEK

MCD Gençlik Kulübü (Ankara) tarafından gerçekleştirilen “Gençlik otobüsü” projesi kapsamında 100 genç 1 Ağustos-12 Eylül 2014 tarihleri arasında Avrupa’nın 15 Ülkesini ve 28 şehrini dolaşarak kültürümüzü tanıtacaklar.

Her yıl on binlerce gencin katılabilmek için başvuru yaptığı projeye bu yıl 50 bin başvuru bekleniyor.Projenin genel koordinatörü Maksut Coşkun Dokunulmaz; Türkiye’nin Avrupa’da ki vizyonu haline gelen “Gençlik otobüsü” projesine ülke genelindeki bütün üniversitelerden başvuru aldıklarını söyleyerek, bu durumun kendilerini oldukça mutlu ettiğini ifade etti.

PROJEYE BALKANLAR VE AVRUPA’DAN DA BÜYÜK İLGİ VAR

Dokunulmaz, “Gençlik otobüsü” projesi artık ülke sınırlarını aşmış durumdadır.Artık Balkanlar ve Avrupa’nın bir çok ülkesinden de başvuru almaktayız ilerleyen zamanlarda projeyi tüm dünyadan katılımın sağlanabileceği bir organizasyona dönüştüreceklerini söyledi.

SPONSORLARIN ETKİSİ BÜYÜK

Bu tarz projelerin gerçekleştirilmesinde sponsorların büyük önem taşıdığını söyleyen Dokunulmaz, geçmişteki 4 projeyi sponsorlar sayesinde gerçekleştirdiklerini ve projeyi daha ileriye taşımaları için daha çok sponsora ihtiyaç duyulduğunu ifade etti. Ülkemizde sponsorluk bilincinin tam oturmadığını ve büyük şirketlerin bu tarz sosyal sorumluluk projelerine daha çok önem vermeleri gerektiğini belirtti. Ayrıca projeye bu güne kadar sponsor olan tüm kuruluşlara teşekkür etti.

PROJEYE BAŞVURAN HER GENCİ ÖNEMSİYORUZ

Projenin genel koordinatörü Maksut Coşkun Dokunulmaz, bu yıl farklı bir konsept geliştirerek projeye başvuran 50 bin gençten ön elemeleri geçen 6.000 genci İstanbul’da ülkemizin önde gelen CEO, Siyasetçi ve iş adamlarıyla buluşturacaklarını söyledi. Amaçlarının gençlerin hayatına artılar katarak onları iş dünyasına daha donanımlı hazırlamak olduklarını belirtti.

HER GENCİN RÜYALARINI SÜSLÜYOR

Tek seferde 15 ülke, 28 şehir gezmek ve oralarda etkinlik gerçekleştirmek ülkemizde yaşayan her gencin rüyalarını süslüyor.Bu proje öyle bir proje ki, gençlerin rüyaları bile değişiyor. “Gençlik otobüsü” gençlere hayallerinin de ötesinde bir deneyim yaşatıyor diyen Dokunulmaz, projenin Dünya’nın en büyük gençlik hareketlilik projesi olduğunu ifade etti. Böyle büyük bir projeyi Türkiye olarak gerçekleştirdiklerine son derece mutlu olduklarını ifade eden dokunulmaz fırsat verilirse Türk gençlerinin başaramayacağı bir şey olmadığını belirtti.

İŞTE PROJE KAPSAMINDA GİDİLECEK ÜLKE VE ŞEHİRLER

Bulgaristan, (Sofya) Romanya, (Bükreş) Macaristan, (Budapeşte) Avusturya, (Viyana) Almanya, (Füssen, Bremen, Berlin) Çek Cumhuriyeti, (Prag) Hollanda, (Amsterdam) Belçika, (Brugge, Brüksel) Fransa, (Paris, Cannes, Nice) Portekiz, (Lizbon) İspanya, (Madrid, Barselona) Monaco, (Monte Carlo) İtalya, (Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Napoli, Pompei, Bari,) Vatikan, Yunanistan, (İgoumenitsa, Selanik) 

 

Ayrıntılı bilgi için web adresleri :

https://www.facebook.com/genclikotobusu

http://www.mcdsponsorluk.com/genclik-otobusu

http://www.genclikotobusu.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.