banner461

Burası Nevşehir Devlet Hastanesi Önü...

Burası Nevşehir Devlet Hastanesi önü...

banner503
Burası Nevşehir Devlet Hastanesi Önü...
13 Şubat 2020 Perşembe 16:53

banner143
banner134

Yoğun kar yağışı sonrası Nevşehir Devlet Hastanesi önündeki kaldırım ve yolların hali bu.

FİB Haber merkezi WhatsApp İhbar hattımıza gönderilen fotoğrafla şikayetlerini dile getiren vatandaşlarımız; "Hastanemize tedavi için geldik ama yerlerin durumu malum, gördüğünüz gibi... Bir taraftan düşmemek için mücadele veriyoruz, bir taraftanda ayaklarımız eriyen kar suları ile ıslanıyor diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.

Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle bugün Nevşehir Devlet Hastanesine gelen vatandaşlar, burası gündüz bu şekilde erimiş karlarla, akşamı ise tamamen buz oluyor. Araç parkı yerleri dahil adeta buzla dans ediyoruz. Umarız şehrimizde karla mücadele başlatan Belediyemiz, Hastanemiz önünüde bizahmet görür ve temizlerler diyerek sitemde bulundu.

50 (ELLİ YORUM)

Nevşehir'de yaşamı olumsuz etkileyen yoğun kar yağışı sonrası, vatandaşların mağdur olmaması için Devlet Hastanesi Poliklinikler girişine Nevşehir Belediyesi ekiplerinin biran önce el atması gerekiyor. İşte WhatsApp İhbar hattımıza Nevşehirli vatandaşımızın cep telefonundan çkip gönderdiği o fotoğraf aslında herşeyi anlatıyor... 

İşte 13/02/2020 saat 16:00 itibariyle Devlet hastanesi önü...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.