banner461
banner195

Cevher Dudayev’de Çocuk Oyun Alanı Ve Dinlenme Parkı

Nevşehir Cevher Dudayev’de Çocuk Oyun Alanı Ve Dinlenme Parkı

Cevher Dudayev’de Çocuk Oyun Alanı Ve Dinlenme Parkı
22 Temmuz 2016 Cuma 09:47

banner143
banner134
Nevşehir’in  en önemli  yaşam merkezlerinden biri olma yolunda önemli gelişmelerin yaşandığı Cevher Dudayev Mahallesi’nde , İmar Planı’nda yeşil alan olarak belirlenen yerlerin  çocuk oyun alanı ve dinlenme parkı haline getirilmesine yönelik çalışmalar devam ediyor.
Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından  özellikle son yıllarda şehir estetiğine uygun yapı ve diğer sosyal donatılarının birbiri ardına yapılandırıldığı Cevher Dudayev Mahallesi’nde yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alanı kapsayan çocuk oyun alanı ve dinlenme parkının yapımına başlandı.
İçerisinde çocuk oyun alanı, kondisyon parkı, kamelyalar ,yürüyüş yolları ve çok çeşitli süs bitkileri ve fidanların da bulundurulacağı çocuk oyun alanı ve dinlenme parkı, önümüzdeki günlerde tamamlanarak hizmete açılacak. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Aydan - 2 yıl önce
Tokiyede yapmislatdi kamelya yesil alan simdi kurumaya terk ettiler ne bakan var ne ilgilenen
Avatar
Sevilay nisanci - 2 yıl önce
Nevsehir Belediyesi lütfen oyun parklarıni kumlama doldurmaktan vazgeçsin zamanla kumlar uçuyor ve oyuncakların temeline atılan betonlar çocuklar için tehlike oluşturuyor 20 gün nevsehir de kaldım çocuğumu götürecek 1 tane adam akıllı emniyetli cocuk parki bulamadim:(