banner461
banner195

Peribacası Derneği Başkanı Acer: “Sürdürülebilir Kalkınma İçin EVET”

Peribacası Derneği Başkanı Şerafettin Acer Cumhurbaşkanlığı Sistemi Ve Referandum İle İlgili Açıklamada Bulundu.

Peribacası Derneği Başkanı Acer: “Sürdürülebilir Kalkınma İçin EVET”
30 Ocak 2017 Pazartesi 15:55

banner143
banner134
Sürdürülebilir Kalkınma İçin Referandumda Evet 2008 yılından beri Nevşehir’de sürdürülebilir kalkınma alanında araştırma geliştirme ve proje faaliyetleri yürüten Peribacası Derneği Başkanı Şerafettin Acer Cumhurbaşkanlığı Sistemi Ve Referandum İle İlgili Açıklamada Bulundu.
 
Peribacası Derneği Başkanı Şerafettin Acer  açıklamasında “Peribacası Sürdürülebilir Kalkınma Derneği yönetim kurulu olarak referandumda EVET demeye ve bu yönde milletimizi aydınlatma adına kampanya gerçekleştirmeye karar vermiş bulunmaktayız.

 Devletimiz ve milletimiz için bir dönüm noktası olan referandumu bir fırsata çevirme, yürüttüğümüz kampanya ile geleceğimize, kalkınmamıza katkı sağlamak amacıyla bu yola çıkmış bulunmaktayız.

Derneğimizin tüm birimleri canla başla EVET demek ve dedirtmek için referandum gününe kadar canla başla çalışacaktır. Bu yönde maddi manevi elimizden ne geliyorsa ortaya koymak azmindeyiz.

EVET kampanyası düzenleyecek olan diğer tüm parti ve sivil toplum kuruluşlarının yanındayız, hizmetindeyiz.
Nerede olunacaksa orada olacağız.
Ne yapılacaksa yapacağız.
Ne verilecekse vereceğiz.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve dava arkadaşlarının her zaman olduğu gibi bu referandumda da emrindeyiz, hizmetindeyiz.
“SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA İÇİN EVET” sloganı ile referandum kampanyamızı bugün yani 30 Ocak 2017 Pazartesi günü başlatmış bulunmaktayız.
Kampanyamızın devletimize, milletimize hayırlar getirmesi temennisiyle tüm EVET diyecek parti, STK ve şahıslara başarılar diliyorum.” dedi
 
PERİBACASI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ŞERAFETTİN ACAER

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.