banner461
banner195

117 Okul Müdürü Değerlendirmeye Tabi Tutulacak

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde 4 yılını dolduran 117 okul müdürünün yeniden değerlendirmeye tabi tutulacağı bildirildi.

 117 Okul Müdürü Değerlendirmeye Tabi Tutulacak
07 Temmuz 2014 Pazartesi 17:32

banner143
banner134

 117 Okul Müdürü Değerlendirmeye Tabi Tutulacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde 4 yılını dolduran 117 okul müdürünün yeniden değerlendirmeye tabi tutulacağı bildirildi.

14 Mart 2014 tarihi itibariyle 4 yıllık çalışma süresini doldurmaları nedeniyle değerlendirmeye alınacak okul müdürlerinin MEBBİS sistemi üzerinden tespiti yapıldı. Değerlendirmeye alınacak okul müdürü listesi Milli Eğitim Müdürlüğünün internet sitesinden de yayımlandı.

Okul/kurum müdürlerinin görev süresi ile ilgili değerlendirmeye katılıp katılmaması ile ilgili itirazlarını en geç 08 Temmuz 2014 Salı günü mesai bitimine kadar Merkez ilçede İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesine, ilçelerde ise ilçe milli eğitim müdürlüklerine bildirmeleri gerekiyor.

Yapılacak yeni değerlendirme sonuçlarına göre il merkezi başta olmak üzere ilçelerde çok sayıda okul müdürünün değişmesi gündemde. Söz konusu listede en çok merkez, Avanos ve Ürgüp ilçesinden okul müdürlerinin bulunduğu belirtiliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.