banner461
banner195

20 ilin emniyetinde değişiklik

İstanbul merkezli büyük yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde başlayan görevden almaların tüm yurda yayılacağı öğrenildi.

20 ilin emniyetinde değişiklik
20 Aralık 2013 Cuma 12:12

banner143
banner134

 Rüşvet iddialarını ortaya çıkaran polis müdürlerinin görevden alınmasına paralel olarak Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Trabzon, Kocaeli başta olmak üzere en az 20 il emniyetinde görev değişikliği planlandığı iddia edildi. Bu illerde özellikle kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele müdürlerinin değiştirileceği belirtiliyor. Tayin ve atamaların belli dönemlerde yapıldığı emniyet teşkilatında, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında tayin dönemi olmamasına rağmen çok sayıda tayin ve görevden almalar yapılacağı, bununla ilgili talimatların ilgili birimlere ulaştığı öne sürüldü.

Yolsuzluk operasyonu Kayseri'ye de sıçrıyor...
İstanbul Merkezli Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sonrası İstanbul Emniyeti'nde başlayan görevden almalar tüm yurda yayılıyor. Kayseri başta olmak üzere 20 ilin emniyetinde de görev değişikliği yapılacağı öğrenildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık - 4 yıl önce
yazıklar olsun ak parti yönetimine. her şeyi kendilerine yontuyor.yolsuzluğu bitirdik diyor ama yolsuzluğun alasını yapıyorlar.her yapılan işten kedilerine pay alıyorlar.uyu milletim uyu nenniler güzel!
Avatar
temiz toplum - 4 yıl önce
emniyetten çok nevşehir belediyesine el atılmalı, birileri başbakanlığa konuları aktarmalı, acayip yolsuzluklar var
Avatar
yazıkk - 4 yıl önce
bu insanlar görevini yapıyo tabi sizin acığınızı ortaya çıkarınca böyle görevden alırsınız insanları yazık sızlere milletin hakkını yıyosunuz....
Avatar
adalet - 4 yıl önce
insanlar anca bu kadar yüzsüz olabilir.