banner461
banner195

Açıkgöz'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ak Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, bir Mesaj Yayımladı...

Açıkgöz'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
09 Ocak 2014 Perşembe 16:30

banner143
banner134

Ak Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Nevşehir'te görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Ak Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, mesajında şunları kaydetti:

"Ülkemizde ve dünyamızda yaşanan olayları, zor, kolay, gece, gündüz demeden en hızlı ve doğru bir şekilde bizlerle paylaşmayı görev edinmiş bu onurlu mesleğin sahipleri, bizler biliyoruz ki, insanoğlunun haber alma isteği, var olduğundan itibaren, her daim ön plana çıkmıştır. Günümüz şartlarında sizler de bu kutsal mesleği kendinize görev edindiniz ve aldığınız bilgileri tüm dünya insanı ile paylaşmayı kendinize vazife gördünüz. Tüm dünya insanı sizleri, evlerine misafir etmekten ve ağırlamaktan hiç bir zaman korkmadı ve çekinmedi. Değerli basın mensubu arkadaşlarım, AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı olarak Çalışan Gazeteciler Günü'nüzü kutlar, bu zorlu görevde sizlere başarılar dileriz."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
maşallah - 4 yıl önce
başkanım allah yardımcınız olsun gerçekten kişiliğiniz işiniz on numara ama sizin yeriniz meclis
Avatar
aydın - 4 yıl önce
maşallah rumuzlu kişi salih başkanı gaza getirme yalakalık da yapma sen bu ilçe başkanına dost değilsin elbetteki meclisde yakışır ama belli aşamalar var senn sekmeden uçuruyorsun sen ve senin gibilere başkan dikkat etmelidir.