banner461
banner195

Acun Ilıcalı Nevşehir’e Geldi

Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yeni sezonun ilk bölüm çekimleri için Nevşehir'e geldi.

Acun Ilıcalı Nevşehir’e Geldi
22 Ekim 2015 Perşembe 18:26

banner143
banner134

 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde çekimleri gerçekleştirilecek program için özel uçakla Kapadokya Havaalanı'na gelen Ilıcalı'ya çekim ekibindeki personel de eşlik ediyor.

Ilıcalı, havalimanı çıkışında kendisi için hazır bekleyen minibüse binmeden önce basın mensuplarını karşısında görünce "Benim için gelmediniz herhalde." diyerek espri yaptı.

Araca binerken basın mensuplarının ısrarlı sorularına kısa cevaplar veren Ilıcalı, "Nevşehir'e ilk defa geldim. Çok güzel bir şehir olduğunu biliyoruz ama ilk kez gelmek nasip oldu. Buradaki çekimler iki gün sürecek. Bakalım neler göreceğiz." dedi.

Ilıcalı, daha sonra aracına binerek havaalanından ayrıldı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ilıcalı daha sonra ise havalimanından kendisi için hazırlanmış olan araç ile konaklayacağı otele geçti. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması yeni bölümleri Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde bugün çekimleri yapılacak.Yarışmada Juri üyeleri içinde Acun Ilıcalı ile birlikte Ali Taran , Seda Bakan ,Eser Yenenler bulunuyor. 

Eser Yenenler ve Seda Bakan dün akşam Yeniköy'de bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Acun Ilıcalı'yla birlikte yemek yiyen ikili Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla ilgili bilgiler verdi.

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyeleri değişti. Yeni sezonda yarışmada Özgü Namal'ın yerine Seda Bakan, Murat Boz'un yerine de Ali Taran geldi.

ALİ TARAN GERİ DÖNDÜ

Yeni sezonda Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jürisine katıldığını belirten Seda Bakan 'Çok heyecanlıyım. Yarın Nevşehir'de çekimlere başlıyoruz' dedi.Yarışmadaki diğer yeni jüri üyesini de Eser Yenenler açıkladı.Yenenler 'Ali Taran geri döndü' dedi.

ÖZGÜ'NÜN YERİNE SEDA BAKAN GELDİ

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Murat Boz yerine Ali Taran, Özgü Namal yerine de Seda Bakan jüri koltuğuna oturacak.Not: Yarışma proğramına sadece Üniversite öğrencileri konuk olarak alınacağı bildirildi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde 'Yetenek Sizsiniz' Çekimleri Öncesi görüntüler:


CİHAN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.