banner461
banner195

AK Adaylar Ankara Yolcusu

Ak Parti’de kadın kolları başkanı da tıpkı il başkanının belirlenmesi sürecinde yaşanan tarzda belirlenecek.

AK Adaylar Ankara Yolcusu
12 Temmuz 2014 Cumartesi 17:52

banner143
banner134

 Adaylar Ankara Yolcusu

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’de kadın kolları başkanı da tıpkı il başkanının belirlenmesi sürecinde yaşanan tarzda belirlenecek.

Ayşe Hamleci’nin kadın kolları başkanlığından istifa etmesinin ardından boşalan Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığının belirlenmesi sürecinde İl Başkanlığı kadın kolları başkanlığına aday isimleri belirledi. Edinilen bilgiye göre 5 isim önümüzdeki günlerde Ak Parti Genel Merkezine gidecek.

Burada yapılacak değerlendirmelerin ardından isimlerin sayısı önce 3’e indirilecek. Ardından bu üç isim arasından biri Kadın Kolları Başkanlığına atanacak. Atanacak kadın kolları başkanı ise en kısa zamanda yeni yönetimini oluşturarak görev yapacak.

Bu arada yine il başkanlığı yönetiminde de görüldüğü gibi Ak Parti kadın kollarında da yeni isimlerin yanında eski isimlerinde harmanlandığı bir kadın kolları yönetiminin oluşturulması öngörülüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
allahtan korkun. zübeyde kıratlı denen bir bayan yıllardır kene gibi partide ne iş yapar kimin adamı her devirde yönetimde. kocasını öğretmenlikten ilçe milli eğitime getirmek için neler yaptı. yazık. yeni başkan gelse de gelmesede boşa . kendilerini avuturlar.!!!