banner461
banner195

AK Kadınlar Nevşehir’i Karış Karış Geziyor

AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili genel seçimleri öncesinde gece gündüz çalışıyor.

AK Kadınlar Nevşehir’i Karış Karış Geziyor
12 Mayıs 2015 Salı 17:00

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili genel seçimleri öncesinde gece gündüz çalışıyor.



AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve yönetimi 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Nevşehir’de mahalle mahalle, sokak sokak gezerek seçim çalışmalarında bulunan AK Kadınlar ev ziyaretlerinde de bulunarak partileri için destek istiyorlar.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar yapmış olduğu ziyaretlerde AK Parti tarafından ülkemize ve ilimize bugüne kadar yapılan hizmetler tek tek anlatılırken bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar hakkında da bilgiler veriyor. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar yaptığı açıklamada 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Ziyarette yapmış olduğumuz çalışmalar sonrasında ise halkımızın büyük bir teveccühü ile karşılaşıyoruz. 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde yine AK Parti olarak Nevşehir’de 3-0 yapacağız dedi. 








Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gulay - 3 yıl önce
Bir ak partili olarak yazıyorum bunu esgi millet vekillerin çok can yakdilar bunları bildiğim için bu sefer ak partiye Hayır diyorum sebebi sefere millet vekilleri
Avatar
alacaşar köyü - 3 yıl önce
birde bizim köye gelse hanım bacılarım
Avatar
Cemal - 3 yıl önce
heryere gerek yok. m. akif ersoy, toki, kıratlıoğlu gibi yerlere birer çeyrek altınla gitsinler tamam.
Avatar
hacer - 3 yıl önce
Ak parti taraftariyim eski millet vekilleri is konusunda kendi adamlarindan bizlere sira bile vermediler 10 yildir is icin partide kayitliyim guvensek ac kaldik 9 tane oyumuz var ama daha dusunuyom karar veremedim
Avatar
66 Lı - 3 yıl önce
allah yer yardımcınız olsun sizlerle gurur duyuyoruz kolay gelsin yine 3 0 olacak inşallah