banner461
banner195

AK Parti Aday Adayı Varır’dan Nevşehir Ticaret Borsası Ziyareti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Hüseyin Varır, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Aday Adayı Varır’dan Nevşehir Ticaret Borsası Ziyareti
18 Mart 2015 Çarşamba 11:49

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Hüseyin Varır, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.
 

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayıHüseyin Varır'ı ağırladı.


Nevşehir tarım ve hayvancılığının genel hatlarıyla masaya yatırıldığı ziyarette, Varır, 7 Haziran 2015 Gerel Seçimleri öncesi Aday Adaylığı süreci ve çalışmaları hakkında Salaş'a bilgiler verdi.


 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dle getirerek Varır'a, Nevşehir Milletvekilliği Aday Adaylığı sürecinde başarılar dileyerek sözlerine başlayan Salaş, ”Çalışmalarınızı basın kanalıyla yakından izliyoruz. Sürecin Nevşehir ve şahsınıza hayırlı olmasını diliyorum ”diye konuştu.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Hüseyin Varır ise, ilimiz Nevşehir'de tarım sektörüne  gerçek değerini kazandıracak  projelerle çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini dile getirerek, “ Nevşehir Milletvekili görevine gelmemiz durumunda Nevşehir tarımını üzümü,  patatesi, kabak çekirdeği ve diğer bütün değerleri ile birlikte bir bütün olarak ele alarak, dünya şartlarında rekabet koşullarına uygun projelerle yanınızda olarak tam destek vereceğiz.

Nevşehir’imızin  tarımsal alandaki büyümesi ile oluşacak gücü, şehrimizin  sosyal, ekonomik ve kültürel hayatını  doğrudan etkileyecektir. Memleketimiz Nevşehir'de tarımın sürekliliğini ve güçlendirilmesini  esas alacak düzeyde üretici ile bir bütün olarak çalışmayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken de ilgili  sivil toplum örgütlerimiz ile istişarelerimizden kesinlikle kopmayacağız” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TUĞRA - 3 yıl önce
memleketimiz bir vekil görsün. karizmatik, tuttuğunu koparan, halkin içinden, bu memleketin evladi, ithal değil... inşallah bu yolda yolunuz bahtiniz açik olsun allah yar ve yardimciniz olsun
Avatar
KARDELEN - 3 yıl önce
sayin vekilim sizi mecliste görmek bizlere onur verir.sizin ufkunuz,projelerinizle memleketimiz daha iyi yaşanacak bir şehir olacaktir.komşu şehirlerin etkisinden kurtulacaktir.allah yar ve yardimciniz olsun...
Avatar
yk - 3 yıl önce
nevşehir adam gibi adam görsün milletvekilliği size yakışır müdürüm