banner461
banner195

Ak Partiden Gülşehir'e Çevreci Belediye Başkan Aday Adayı

Nevşehir merkez ve tüm ilçeler hatta beldelerde Gülşehir'de ki siyasi zenginliği bulmak imkansız. Bütün Avanosluların da yakından tanıdığı Ziraat Mühendisi Rasim KOÇ, Gülşehir'den Adalet ve Kalkınma Partisinde bugün aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ak Partiden Gülşehir'e Çevreci Belediye Başkan Aday Adayı
31 Ekim 2013 Perşembe 19:17

banner143
banner134

 1999 yılında Fazilet Partisinden Aday olan, Ziraat Mühendisi  Rasim KOÇ bugün Gülşehir Ak Parti İlçe Başkanlığında 10. aday adayı  olarak resmi başvurusunu yaptı.

ÖZGEÇMİŞİ
Gülşehir ilçesinde 1966 yılında doğdu. İlköğrenimini Gülşehir, ortaöğrenimini Nevşehir’de tamamladı.

1992 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Ziraat Mühendisi olarak mezun oldu. 1993 yılında askerliğini 227. kısa dönem olarak yaptı.

1999 yerel seçimlerinde Fazilet Partisinden Gülşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere katıldı. Serbest olarak çeşitli belediyelerde altyapı, çevre düzenleme ve peyzaj projeleri uygulamaları yaptı. Halen Avanos Kızılırmak Kıyısı Düzenleme Projesinde uygulama ve kontrolör Ziraat Mühendisi olarak çalışmakta.

Evli ve üç çocuk babası.      

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sevdalı gülşehire - 5 yıl önce
Sayın Rasim beye bu yolda başarılar diliyorum,zerre leke sürülmeyecek dürüstlüğü ve mertliği ile örnek teşkil etmiş halk nezninde mütavazi zeki başarılı bir kişilik,şehrimize hayırlı olur inşallah.