banner461
banner195

Alan Taraması Yapılıyor

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, Kurum olarak alan taraması yapmaya başladıklarını söyledi.

Alan Taraması Yapılıyor
25 Mart 2015 Çarşamba 16:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, Kurum olarak alan taraması yapmaya başladıklarını söyledi.

Şener, 2011 yılında 633 sayılı kanun hükmünde kararname ile icracı bir bakanlık olarak kurulan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ülke genelinde ve İlimizde tüm alanlardaki hizmetlerini geliştirerek sürdürmekte olduğuna dikkat çekerken, “Öncelikle ayrı binalarda hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmet binaları hizmet bütünlüğünün sağlanması ve resmi işlemlerin hızlandırılması amacı ile 2000 Evler Mahallesinde bulunan eski yetiştirme yurdu binasında bir araya getirilmiştir. Bakanlığımızın değişen hizmet politikası gereği 2015 yılı ocak ayı itibari ile İl Müdürlüğümüz kadrosuna 11 yeni genç meslek elemanı atanmış olup hizmet aracı kapasitemiz de arttırılmıştır. İl Müdürlüğümüz güçlü meslek elemanı kadrosu ile 2015 yılı şubat ayı itibari ile alan taraması çalışmalarına başladık. Alan taraması yapmak sureti ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın müracaatları beklenmeksizin yerinde ihtiyaç tespiti yapılacak ve çok daha hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın ayağına hizmetlerimiz götürülecek. Mesleki personel ve araç kapasitemizin arttırılmasında göstermiş oldukları çabalardan dolayı öncelikle İl Valimize, İl Başkanımıza ve değerli Milletvekillerimize teşekkürü bir borç biliriz’’ diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çürük - 3 yıl önce
çürük binada hizmet nasıl oluyorsa,,,,
Avatar
güzel - 3 yıl önce
çok komik ya...
Avatar
Gölgü ÇELEN - 3 yıl önce
il müdürümüz hüseyin bey ve il müdür yardimcimiz ahmet beye yapmış olduklari çalişmalarindan dolayi çok teşekkür ederim. hizmette sınır tanımayan bu iki şahsın yolu açık olsun. saygılar.