banner461
banner195

Albaraka, 148. Şubesini Nevşehir 'de Açtı

Albaraka Katılım Bankası, 148. şubesini Nevşehir 'de düzenlenen törenle açtı.Albaraka Türk Katılım Bankasının, Nevşehir'de ilk şubesini törenle açtı.

Albaraka, 148. Şubesini Nevşehir 'de Açtı
16 Ocak 2014 Perşembe 12:19

banner143
AlBaraka Nevşehir Şube Açılışı
İlgili Galeriye Git
banner134

Albaraka Katılım Bankası Nevşehir şube Açılışına; Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve çok sayıda davetli katıldı.


Albaraka Katılım Bankası Nevşehir şubesinin açılışına katılan Nevşehir  Valisi Mehmet Ceylan, burada yaptığı konuşmada, yeni bir banka şubesinin açılmış olmasının bir kazanç olduğunu söyledi.Vali Ceylan Şubenin kente hayırlı olması temennisinde bulundu.

Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi'de açılışta yaptığı konuşmada, hizmet ağlarını doğal ve tarihsel zenginliğiyle büyük öneme sahip Nevşehir'e de taşıdıklarını söyledi.

Albaraka'nın Türkiye'nin her noktasına ulaşma gibi bir hedefi olduğunu belirten Yahşi, "Bu hedef doğrultusunda hizmet ağımızı 2014 yılında da genişletiyoruz. Nevşehir'in potansiyeli nedeniyle bölgede finans kurumlarına oldukça ihtiyaç var. Albaraka olarak bu ihtiyacı gidereceğimizi düşünüyorum. Nevşehirli müşterilerimize de Albaraka hassasiyetiyle hizmet vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Bölge insanına ve ekonomisine hizmet etmek için burada olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Yahşi, şunları kaydetti:

"Katılım bankacılığı çalışma modelimizin bir gereği olarak reel sektöre sağladığımız doğrudan finansman imkanlarıyla iki tarafında kazandığı bir ortaklık ilişkisi içerisindeyiz.Kurulduğumuz ilk günden bu yana yaptığımız gibi onları desteklemeye ilerleyen dönemlerde de devam edeceğiz. "dedi.

Daha sonra açılış duasını Nevşehir İl müftüsü Yakup Öztürk ün yapmasının ardından, şubenin açılış kurdelası Vali Ceylan, Belediye Başkanı Ünver,Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Fidan,Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk,Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve Albaraka Genel Müdürü Yahşi tarafından kesildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Emre - 4 yıl önce
banka açılışı olunca görüyoruz başkanı, esnafın açılışı olunca gelmiyor. ne yapalım öyle olsun
Avatar
MEHMET ÇALIŞIR - 4 yıl önce
ondan değil yiğidim, seçim yaklaşdıya ondan.şu 3 ay esnafın açılışlarına da gider ondan sona 5 sene birek ayağına gelmeyi sen onun ayağna gitsen gine börüşmez.halk buna haddini bildirmeli seçimde.
Avatar
İdealistr - 4 yıl önce
burada söz konusu olan banka.. her ne olursa olsun bir bankanın açılışı dua ile hoca ile imam ile olmaz bence.. çünkü orası resmi faiz kurumudur. bu nasıl bir saçmalık ki hocalar imamlar orada bulunur.. akıl almaz bir cahillik!!