banner461

Albayrak, Nevşehir'de Gençlerle Buluştu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, ilk olarak Nevşehir  Hacıbektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde TÜGVA tarafından organize edilen “Gençlerle Büyük Buluşma” adı altında düzenlenen toplantıya katıldı.

banner503
23 Mart 2017 Perşembe 19:53

banner143
banner134
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, ilk olarak Nevşehir  Hacıbektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde TÜGVA tarafından organize edilen “Gençlerle Büyük Buluşma” adı altında düzenlenen toplantıya katılmak üzere helikopter ile Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi’ne gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak burada  Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve partililer tarafından karşılandı.

Albayrak, Nevşehirli Gençlerle Buluştu...

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, daha sonra  Kongre ve Kültür Merkezi’nde gençler ile bir araya geldi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından Nevşehir  Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Mazhar Dağlı selamlama konuşması yaptıktan sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.