banner461
banner195

Algı Operasyonu Tutmadı

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, 17 Aralık süreci ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Algı Operasyonu Tutmadı
13 Mart 2014 Perşembe 19:30

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, 17 Aralık süreci ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sürecin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ortadan kaldırmak amacıyla yapıldığına dikkat çeken Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, sürecin başarısızlıkla sonuçlandığının en önemli belgesinin 30 Mart yerel seçimleri olacağını söyledi.

O günden bu yana halkın içerisinde olduklarını ve Vatandaşın söz konusu sürecin farkında olduğunu dile getiren Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, “17 Aralık operasyonu olarak adlandırılan sürecin Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ortadan kaldırmak amaçlı bir operasyon olduğunu halkımız gayet iyi anladı. Süreci başlatanlar ve sürdürmeye gayret edenlerde bunun farkına varmış durumdalar. Yapmak istediklerine ulaşamadılar. Vatandaşımız Başbakanımızın ardında. Ve dimdik arkasında duruyor. Biz bunu Nevşehir’deki ilçe, belde ve merkezdeki seçim çalışmalarımız esnasında da bizzat görüyor ve müşahede ediyoruz. Allah’a şükür halkımız sürecin ne için, kimler tarafından başlatıldığının bilincinde” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık - 4 yıl önce
hiç telaş yapmayın sayın vekilim algı operasyonlarınızın hiç biri tutmadı evet 30 martta acı bir şekilde öğreneceksiniz bunu
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
sayin vekil hepiniz el kaldirip indirme memuru değilmisiniz?hanginiz bir özelliğinizle oraya seçildiniz..şimdi tespitte bulunuyorsunuz
Avatar
helal - 4 yıl önce
Akp ye sallayan arkadaslar 30 mart aksami sizi burda gormek isteriz. Bekleyin az kaldi boyunuzun olcusunu goreceksiniz
Avatar
Villdan - 4 yıl önce
nevşehir'de cemaatin avukatıydınız ne oldu da şimdi böyle konuşuyorsunuz