banner461
banner195

Altınışık’dan Teröre Lanet

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, Ankara’da meydana gelen terör saldırısını nefretle kınadıklarını söyledi.

Altınışık’dan Teröre Lanet
19 Şubat 2016 Cuma 16:24

banner143
banner134
 Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, Ankara’da meydana gelen terör saldırısını nefretle kınadıklarını söyledi.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık yaptığı açıklamada, Ankara’da yaşanan ve 28 Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu ile vatandaşın şehit olması ve 61 kişinin de yaralanması ile sonuçlanan bombalı saldırının tamamen Türk Milletine yönelik olduğunu kaydetti.

Altınışık şöyle konuştu: “Türk Milletinin ülkesi ile bölünmez bütünlüğüne yönelik gerçekleşen bombalı saldırıda şehadet mertebesine ulaşan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman askerleri ile vatandaşlarımıza Allah’dan rahmet, geride bıraktıkları aileler ve sevenlerine baş sağlığı aynı saldırıda yaralanan kardeşlerimize de Allah’dan acil şifalar diliyorum. Kutsal vatan topraklarımızın bölünmesine dün olduğu gibi bugünde yarında aynı şekilde karşı duruşumuzu kararlılık içerisinde devam ettirilecektir.Hayatta kalmayı bu tür saldırılarla sürdürmeyi kendilerine temel bir esas olarak belirleyen teröristlere, bu aziz milletin içinden çıkan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve güvenlik kuvvetlerimiz her zaman için cevap verecektir.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.