banner461
banner195

Altınışık’tan Konfederasyon İtirafı

Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Muhtarlar Konfederasyonu Seçimleriyle ilgili önemli itirafta bulundu.

Altınışık’tan Konfederasyon İtirafı
14 Eylül 2015 Pazartesi 17:40

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Muhtarlar Konfederasyonu Seçimleriyle ilgili önemli itirafta bulundu.

Altınışık, “Değerli muhtar arkadaşlarım. Ayın 5’inde konfederasyon seçimi yapıldı. İnşallah muhtarlık camiasına hayırlı olur. Ama niyet hayır olursa akıbet hayır olur. Ben bu arkadaşların iyi niyetli olduğuna inanmıyorum. Zaten buna inansam bu oluşumun içinde olurdum ben. Şunu da itiraf edeyim. Ben bu oluşumda çok değerli dostlar ve arkadaşlar kazandım. Ama dakikada adam arkadaş satanları da tanıdım. Zannetmeyin ki Konfederasyona girmedi de öyle konuşuyor. Ben konfederasyona girmek istesem bırakın genel başkan feriştahı da engel olamazdı. Ben adam satmaya alışık değilim. Benim karakterimde böyle bir şey yok. Olur ya bir söz var ya huylu atın yanında duran ya huyundan ya suyundan diye. Ondan gitmedim arkadaşını satmayan bütün muhtar arkadaşlarıma doğusuna batısına güneyine kuzeyine velhasıl hepsine saygılar sevgiler” değerlendirmelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.