banner461
banner195

Ansoy, kapalı pazar yerine geçişi Halk belirleyecek

Ansoy, kapalı pazar yerine çıkan asılsız haberlere açıklık getirdi. Geçişi anket'in belirleyeceğini,Gülşehir halkı isterse kapalı pazar yerine geçileceğini söyledi.

Ansoy, kapalı pazar yerine geçişi Halk belirleyecek
05 Kasım 2014 Çarşamba 17:42

banner143
banner134
Başkan Arısoy; ortalıkta gezen asılsız sözler üzerine, Halk pazarın bu yeni yapılan kapalı kısma taşınıp taşınmaması konusunda ilçede anket yapacaklarını ve anket sonucuna göre hareket edeceklerini belirtti.

 

Kapalı Pazaryeri Projesinin tamamlanma maliyetinin 502 bin lira Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından karşılandığını belirten Arısoy, belediye bütçesinden ise yaklaşık 200 bin lira para harcadıklannı kaydetti.

 5 bin metre karesi kapalı olmakla beraber 14 bin 500 metre kare arsa üzerinde projelendirilen ve yapımı tamamlanan kapalı pazaryerinin kapalı kısmında restaurant, çocuk oyun alanı, kafeterya, dinlenme salonu, çay ocağı, market ve tuvalet gibi yerlerin açılması için mekanlar oluşturulduğunu belirten Ansoy, alan içinde aynı zamanda da halk pazarı kurulacağını kaydetti.

 

Halk pazarın bu yeni yapılan kapalı kısma taşınıp taşınmaması konusunda ilçede anket yapacaklarını ve anket sonucuna göre hareket edeceklerini belirten Arısoy, projenin hayırlı olması dileğinde bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.