banner461
banner195

Atalay’dan Perinçek Daveti

İşçi Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, 25 Ekim 2014 tarihinde Avanos ilçesinde yapılacak olan ve Parti Genel Başkanı Doğu Perinçek’in de katılacağı toplantıya tüm Nevşehirlileri davet etti.

 Atalay’dan Perinçek Daveti
15 Ekim 2014 Çarşamba 17:39

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İşçi Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, 25 Ekim 2014 tarihinde Avanos ilçesinde yapılacak olan ve Parti Genel Başkanı Doğu Perinçek’in de katılacağı toplantıya tüm Nevşehirlileri davet etti.

İşçi Partisi İl Başkanı Atalay konuya ilişkin açıklamasında; “Sizlerin de bildiği ve gözlediği gibi, İşçi Partisi, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, Halkımızın Birliğini ve Türkiye'mizi dünyada saygın bir Devlet yapan Cumhuriyet Değerlerimizi korunmada, her zaman öncülük görevini üstlenmektedir. İşçi Partisi, son yıllarda dozu ve şiddeti gittikçe artan ve ülkemizi tehdit eden, her türlü bölücü terör olaylarına karşı da en etkin çözüm yolları bulmaya çalışmaktadır. Birliğin, kardeşliğin, özgürlüğün ve halk yönetiminin partisi olan İşçi Partisi  Genel Başkanı Sayın Dr. Doğu Perinçek, partimizin görüş ve anlayışlarını, halkımızın düşüncelerinin neler olduğunu, Türkiye'nin Çıkış yolunun  ne olması gerektiğini sizlerle paylaşmak üzere Nevşehir'e gelecektir.Sizleri,söyleyecek sözü olan herkesi bu buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

Söz konusu toplantı 25 Ekim 2014 günü 14.00 – 16.00 Saatleri arasında Avanos Büyük Otelde yapılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.