banner461
banner195

Avanos'ta Minik Barkın Kaymakamlık Makamına Geçti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 95. yılı etkinlikleri çerçevesinde Barkın AKBURAK Kaymakamlık makamını Mustafa ELDİVAN'dan alarak Avanos'un yönetimini üstlendi.

Avanos'ta Minik Barkın Kaymakamlık Makamına Geçti
22 Nisan 2015 Çarşamba 23:41

banner143
banner134
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 95. yılı etkinlikleri çerçevesinde Barkın AKBURAK Kaymakamlık makamını Mustafa ELDİVAN'dan  alarak Avanos'un yönetimini üstlendi.

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 95. yılı etkinlikleri çerçevesinde Avanos'ta okullardan seçilen öğrenciler, okul müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte kaymakamlık makamına ziyarette bulundular.

Bayram nedeniyle Mehmet Akıf Ersoy Okulu 7/B Sınıfı öğrencisi Barkın Akburak Kaymakamlık makamına geçerek Avanos'un yönetimini üstlendi.  Çocuk kaymakam Barkın Akburak İlçe Emniyet müdürünü telefonla arayarak okul önlerinde hız yapan motorcuların denetlenmesini istedi. Diğer çocuklar da okulları için isteklerde bulundular. Kaymakam  Mustafa ELDİVAN, bayram nedeniyle kendisini ziyarete gelen çocuklara çeşitli hediyeler verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.