banner461
banner195

Avanos'ta Yol Su Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Avanos ilçesinde Belediye çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.Avanos ta İçme Suyu Şebeke Hattı Yenileme Çalışmaları Kapsamında Abone Bağlantıları Çekiliyor.Öte ayndan ilçede Asya Meyve Suyu ve Altınevler Kavşağı Arasında Kaldırım Çalışmaları devam ediyor.İşte haberimizin detayları...

Avanos'ta Yol Su Çalışmaları Aralıksız Sürüyor
12 Haziran 2013 Çarşamba 17:57

banner143
banner134
  İçme Suyu Şebeke Hattı Yenileme Çalışmaları Kapsamında Abone Bağlantıları Çekiliyor
 
Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde Yılın En Başarılı İlçe Belediyesi Seçilen Avanos Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Avanos Belediyesi  tarafından,  SUKAP  “Belediyelerin Su ve Kanalizasyon Altyapı Projesi” kapsamında, dünya standartlarında ve yüksek kalite polietilen borularla içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları devam ediyor.

Avanos İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi 532. sokak ve bu sokağa bağlantısı bulunan ara sokaklarda içme suyu şebeke hattından abonelere ara bağlantı boruları çekilmeye başladı.

İçme suyu servis hattından evlere giden abone boruları açılan kanallar içerisinden çekilerek füzyon kaynağı ile hatlar birleştiriliyor.
Asya Meyve Suyu ve Altınevler Kavşağı Arasında Kaldırım Çalışmaları
 
Avanos BelediyesiFen İşleri Müdürlüğü tarafından, eski meyve suyu kavşağında bulunan Acıbadem Sağlık Grubu Hastanesinin önünden başlayarak Altınevler kavşağına kadar devam eden yol boyunca kaldırım çalışmaları yapılıyor.

Çalışmalar kapsamında yaya yolu ve yeşil alanları birbirinden ayıran sınır bordürleri çekilmeye başladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.