banner461
banner195

Ayhan Ertürk İlkokulu Öğrencilerinden Belediyeye ziyaret

Ayhan Ertürk İlkokulu 4.sınıf Öğrencileri, Öğretmenleri Tevrat Karaca ile birlikte Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret etti.

Ayhan Ertürk İlkokulu Öğrencilerinden Belediyeye ziyaret
12 Nisan 2016 Salı 11:59

banner143
banner134
Ürgüp'ün Kavaklıönü Mahallesinde Eğitim Öğretime bu yıl başlayan Ayhan Ertürk İlkokulu 4. sınıf Öğrencileri Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret etti.
Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Fahri Yıldız, tüm Öğrencilerle tek tek tanıştıktan sonra, Öğrencilerin sorularınada yer verdi.
Öğrenciler Başkan Yıldız'a yerel yönetimler ve çeşitleri, Belediyenin faaliyet alanları, Kavaklıönü Mahallesinde ve Ürgüp genelinde yapılan çalışmalarla ilgili sorular yönelttiler. Öğrenciler ayrıca Başkan Fahri Yıldız,'a  Kavaklıönü Mahallesinde yeni yapılan parkla ilgili teşekkürlerini de ilettiler.
Suriye'den gelerek Ayhan Ertürk İlkokulunda 4. sınıfta eğitimine devam eden Ayşe isimli öğrencinin Ürgüp'te ve okulda misafir olmadığının ev sahibi olduğunun altını çizen Yıldız, "2 hafta önce Suriye'den gelerek aranıza katılan Ayşe isimli arkadaşınızı çok sevdiğinizi biliyorum. Hiç bir ayrım gözetmeksizin kardeşçe eğitiminizi sürdürmeye devam edin." dedi.
Yıldız, Öğrenciler ve Öğretmenlerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek uğurladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.