banner461
banner195

Başkan Arısoy’dan Mimarlık Fakültesi Öğrencilerine Teşekkür

6 Kasım Tarihinde Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri ilçemizle ilgili projeler hazırlamak üzere Gülşehir ilçesinde ziyaretlerde bulunmuşlardı.

Başkan Arısoy’dan Mimarlık Fakültesi Öğrencilerine Teşekkür
15 Ocak 2016 Cuma 12:18

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) 6 Kasım Tarihinde Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri ilçemizle ilgili projeler hazırlamak üzere Gülşehir ilçesinde ziyaretlerde bulunmuşlardı.

Çankaya Üniversitesi Mimarlık fakültesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu projelerin sunumunu izlemek üzere Belediye Başkanımız Vahdi Arısoy’u Ankara’ya davet etmişler, 

Başkan da Meclis üyelerini de yanına alarak ilçe ile ilgili projeleri izlemek üzere Meclis üyeleri Erol Gümüşsoy, Muhammer Demir, Raşit Kılıçkaya, Turan Şener, Sultan Güçlü, Mühendis Samet Ercan nında katılımları ile Çankaya üniversitesinde projeleri izlediler.

Başkan Arısoy, “Çok verimli bir gündü. Benim ve meclis üyelerimizin ufkumuzu genişlettiler. Gülşehir’imiz için hazırlanan bu projelerin bizlere ışık tutacağını düşünüyorum. Gerçekten takdire layık projeler hazırlanmış. Başta öğretim üyelerimizin ve öğretmenlerimiz olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.