banner461
banner195

Başkan Cingil’den Ak Parti’nin Kuruluşunun 12. Yılı Mesajı

Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil Partinin 12. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Cingil’den Ak Parti’nin Kuruluşunun 12. Yılı Mesajı
15 Ağustos 2013 Perşembe 13:35

banner143
banner134

 Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil Partinin 12. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 

Başkan Cingil, “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ona inanan yol arkadaşlarıyla beraber 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur” dedi.

 

Ak Parti’nin bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler kazandırdığını ifade eden Cingil, “Partimiz kuruluşundan bugüne Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmıştır ve milletin kendisi olmuştur.   Üç genel ve iki yerel seçimin galibi olarak kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış Ak Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır” ifadelerini kullandı.

 

Türkiye’nin Ak Parti ile dünyada daha çok tanındığına vurgu yapan Başkan Cingil, bu gelişmelerin turizmde de bariz bir şekilde görüldüğünü belirtti. Cingil mesajında şu görüşlere yer verdi: “Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacaktır. Yapılan tüm reformlar atılan dev adımlar Genel Başkanımızın koymuş olduğu bu hedeflere süratle yaklaştığımızı göstermektedir. Eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformların yanında dış politikadaki saygınlığımız, bunun apaçık göstergesidir.

 

"Her şey Türkiye için” diye çıkılan bu yolda, hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde Ak Kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan,  başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 12. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.