banner461
banner195

Başkan Ünver’e Gıpta İle Bakıyorlar

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ilimizde Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odalarına yaptığı yardımların diğer illerin oda başkanlarında gıpta ile karşılandığını söyledi.

Başkan Ünver’e Gıpta İle Bakıyorlar
20 Eylül 2013 Cuma 11:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ilimizde Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odalarına yaptığı yardımların diğer illerin oda başkanlarında gıpta ile karşılandığını söyledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in siyasi kimliğini bir tarafa bırakarak ilimizdeki bütün sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarına hep aynı mesafede bir yaklaşım gösterdiğine değinen Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Çalışkaner, “Şehrin çehresi değişti ve ilimizde gözle görülen güzel gelişmeler yaşandı ve yaşanmaya da devam ediyor. Bizim esnaf teşkilatımıza yapmış olduğu yardımlardan dolayı kendisine ve belediye çalışanlarına sonsuz şükranlarımı belirtiyorum. Özellikle başka illerden oda başkanlarımızla, daire müdürlerimizle Başkanımızın Sivil Toplum kuruluşları ve Odalarımıza yaptığı yardımları anlattığımızda inanın kendileri gıpta ile bakıyorlar. Kendi belediye başkanlarının aynı çalışmaları yapmadıklarından dert yanıyorlar. Sayın Belediye Başkanımız Hasan Ünver, siyasi kimliğini bir tarafa bırakıp hizmet ediyor. Bu da kendisinin çok önemli bir meziyeti” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.