banner461
banner195

Başkanın Hediyesi Hazır

Nevşehir’de Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri Odası Başkanlığının yeni hizmet binası önümüzdeki günlerde açılacak.

Başkanın Hediyesi Hazır
24 Ekim 2013 Perşembe 10:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri Odası Başkanlığının yeni hizmet binası önümüzdeki günlerde açılacak.

Nevşehir Belediyesinin ilimizde bulunan hemen hemen tüm esnaf ve sanatkar odalarına yaptığı desteklerden yararlanan Nevşehir Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri Odası Başkanlığının yeni hizmet binası geçtiğimiz aylarda tamamlanmış ve oda bu binada hizmet vermeye başlamıştı.

Yine geçtiğimiz günlerde açılışı yapılması planlanan hizmet binası açılışı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in annesinin vefatı dolayısıyla ertelenmişti. Başkan Ünver’e odaya has bir hediye de hazırlayan Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri Odası Başkanlığı bu hediyeyi açılışta başkan Ünver’e takdim edecek.

Oda Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz’ın atölyesinde hazırlanan ahşap karoser maketi Ünver’e odaya yaptığı katkılarından dolayı sunulacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yani - 5 yıl önce
hasan başkan seni hiç bir zaman unutmayacak vedat başkanım.duygusal anlar yaşıyoruz.ne kadar severmissiniz hasan başkanınızı.