banner461
banner195

BBP’ de Mitinge Destek Verecek

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, İlimizde sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra, Siyasi Partilerin de destek vereceği Mısır’a destek Mitingine büyük birlik partisi olarak destek vereceklerini açıkladı.

BBP’ de Mitinge Destek Verecek
22 Ağustos 2013 Perşembe 11:06

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, İlimizde sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra, Siyasi Partilerin de destek vereceği Mısır’a destek Mitingine büyük birlik partisi olarak destek vereceklerini açıkladı.

Platform üyelerinin Büyük Birlik Partisini ziyaretinde konuşan İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, “Mısır’da, Suriye’de ve Doğu Türkistan’da yaşanan vahşeti, katliamı sadece izlemek yanlış. Müslüman kardeşlerimize 7 den 70’e herkesin manevi de olsa destek sağlaması gerekiyor. Mısır’da, Suriye’de ve Doğu Türkistan’da zulüm gören Müslümanların acısını paylaşmak bir Müslümanlık ve insanlık görevi. Büyük Birlik Partisi İl ve ilçe teşkilatları olarak Nevşehir’imizde düzenlenecek olan mitinge bizlerde var gücümüzle destek olacağız. Bu mitingin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.