banner461
banner195

BBP’nin geldiği nokta burası

Günümüz şartlarında mecliste temsil edilmeyen bir siyasi partinin varlığını sürdürebilmesi, Parti teşkilatı binasının gereksinimlerini karşılaması bir hayli güç. Nevşehir Büyük Birlik Partisi günümüz siyasetinin geldiği işte bu zor şartların bire bir göstergesi adeta.

BBP’nin geldiği nokta burası
09 Nisan 2016 Cumartesi 13:48

banner143
banner134
Günümüz şartlarında mecliste temsil edilmeyen bir siyasi partinin varlığını sürdürebilmesi, Parti teşkilatı binasının gereksinimlerini karşılaması bir hayli güç. Büyük Birlik Partisi günümüz siyasetinin geldiği işte bu zor şartların bire bir göstergesi adeta.
Yıllarca il başkanlarının ve birkaç yöneticinin fedakarlıkları ile parti kapısını kapatmamaya gayret eden, Partinin yaşanan tüm zor şartlara karşın ayakta durması ve parti binasının kapısının açılabilmesi için gayret sarf eden Nevşehir Büyük Birlik Partisinde daha önce Meteris meydanında bulunan parti binasının kapatıldığını, Parti binasının nereye taşındığını ya da kapatılıp kapatılmadığını sormuştuk. Bu konuya il başkanı başta olmak üzere kimse de bir cevap verememişti.
Tesadüfen Nevşehir Çekirdekçiler iş merkezinde gözümüze çarpan Parti il binasının iş hanının küçük bir bürosuna sıkışıp kaldığını gördük.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.