banner461
banner195

Beşir Derneği Nevşehir'de fakir ailelerinin yüzünü güldürüyor

Beşir Derneği Nevşehir merkez ve ilçelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi Nevşehirli 26 aileye her ay olmak üzere yardımlarını devam ediyor.

Beşir Derneği Nevşehir'de fakir ailelerinin yüzünü güldürüyor
16 Eylül 2015 Çarşamba 14:08

banner143
Nevşehir Beşir Derneği fakir ailelerinin yüzünü güldürüyor
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir'de faaliyetlerine ara vermeden devam eden Beşir Derneğinde bagisçilarin ve yardım severlerin yapmış olduğu bağışlar ile şu anda Nevşehir merkez ve ilçelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi Nevşehirli 26  aileye her ay olmak üzere yardımlarını devam ettirmektedir.

Beşir derneği Nevşehir temsilcisi Serhat YOLALANER konu ile ilgili yaptığı açıklamada, şuanda dernek olarak daha fazla aileye yardım yapabilecek durumda olduklarını ve kendilerine yapılan başvuru sayısının bu rakamların çok üzerinde olduğunu fakat dernek olarak çok ayrıntılı bir araştırma prosedürü uygulayarak ihtiyaç sahiplerinin içinden eleme yaptıklarını ve gerçek manada ihtiyaç sahiplerine ulaşmak istediklerini bu sayının daha da artacağını beyan etti. 

Nevşehirli ailelere her ay yardım yaptıklarını dernek olarak bununla da kalmayıp bayram ve özel günlerde Suriyeli ve Türkmen ailelerden de resmi yollarla ülkemize giriş yapan TC kimlik numarası olan ailelere de toplu olarak yardım yaptıklarını söyledi. Nasip olursa önümüzdeki hafta icra edeceğimiz kurban bayramında da dağıtılmak üzere et aldıklarını ve kurban bağışı yapmak isteyenler için hissenin 600 TL olduğunu internetten bu bağışın gerçekleştirilebileceğini beyan ederek tüm İslam aleminin kurban bayramını şimdiden tebrik etmistir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.