banner461
banner195

"Bilal Erdoğan'dan Nevşehir'e Özel Ziyaret"

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Sayın Bilal Erdoğan'ın Nevşehir ziyaretine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"Bilal Erdoğan'dan Nevşehir'e Özel Ziyaret"
12 Kasım 2016 Cumartesi 20:58

banner143
banner134
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Sayın Necmettin Bilal Erdoğan'ın Nevşehir'de gerçekleştirdiği ziyaretine ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz; "Şahsında, Özel davetimizde bizi kırmayıp, Nevşehir'imizi ziyaret ederek onurlandıran ; "Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı(TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi değerli konuğumuz Sayın Necmettin Bilal Erdoğan'ın teşrifleriyle", güzel ilimiz Nevşehir 'de "Gençlik, Eğitim ve Sosyal" alanlardaki projelerimizi yerinde inceleme imkanımız oldu." dedi.

Bu kapsamda, "Nevşehir Yunus Emre İHL' de öğrenci kardeşlerimizi ziyaret ederek, başarılar diledik. Ardından, Nevsehir Valiliğimizi ve Nevsehir Belediyemizi ziyaretimizde yapımı hızla devam eden Nevşehir Külliyemiz üzerine sohbet ettik. Yapmış olduğumuz istişareler sonucu, Eski Nevşehir SSK Hastanemiz ve il Sağlık Müdürlüğü eski binası atıl vaziyetten kurtularak en kısa zamanda eğitim ve kültür yuvasına dönüşüyor. İnşallah, Nevşehir'imiz de geleneksel vakıf kültürümüz güçlenerek iş birliğimiz ile yaşayacak. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin her alanda en iyi imkanlara kavuşması için Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı(TÜRGEV) ile faaliyetlerimizi artırıyoruz. Güçlü Nevşehir Büyük Türkiye hedefimize emin adımlarla yürüyoruz "dedi. 

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz; "15 Temmuz gecesi Hain FETÖ 'nün alçak girişimde; kahraman milletimiz geleceğine ve Liderimiz Reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ' a sahip çıktı. Türkiye, 16 Temmuz' da daha güçlü bir Türkiye oldu. 7' den 70'e hep birlikte daha çok çalışıp, 2023 hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Özel davetimize icabet eden, değerli gönül dostumuz Sayın Necmettin Bilal Erdoğan 'a, şahsım, teşkilatım ve tüm Nevşehirli hemşerilerim adına teşekkür ediyorum." dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.