banner461
banner195

Bilgisayar Kursu 1 Haziran’da Başlıyor

Nevşehir’de engelli vatandaşların iş istihdamına kavuşması için kurslar düzenleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin Bilgisayar Kursu 1 Haziran’dan itibaren başlıyor.

Bilgisayar Kursu 1 Haziran’da Başlıyor
30 Mayıs 2015 Cumartesi 16:29

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de engelli vatandaşların iş istihdamına kavuşması için kurslar düzenleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin Bilgisayar Kursu 1 Haziran’dan itibaren başlıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, 1 Haziran 2015 Pazartesi gününden itibaren başlayıp 7 ay süreyle devam edecek olan Bilgisayar kullanımı kursuna 10 engellinin katılacağını söyledi.

Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü ile birlikte yapılan proje doğrultusunda kursa katıldıkları her gün 20 TL cep harçlığı alacak olan kursiyerlerin bilgisayar kursundan başarıyla ayrılmaları durumunda kendilerine bilgisayar kullanımı sertifikası verileceğini kaydeden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, kursun ardından kursiyerlerin büyük bölümünün işe yerleşebileceklerini de sözlerine ekledi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.