banner461

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Heyetinden Vali Aktaş’a Ziyaret

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Heyeti Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

banner503
Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Heyetinden Vali Aktaş’a Ziyaret
24 Mart 2017 Cuma 19:20

banner143
banner134
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında İlimize gelen Çalışma Genel Müdürü Nurcan ÖNDER,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İstihdam Politikaları Daire Başkanı İbrahim DEMİRCAN ve beraberlerinde Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdür Vekili Erdin POLAT ve Nevşehir Çalışma ve İş kurumu Müdürü Arif Sıddık BARATA, İlimiz Valisi İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret ettiler.
Vali AKTAŞ, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür ederek memnuniyetini ifade etti.
Genel Müdür ÖNDER, Bakanlık tarafından başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı ile ilgili Vali AKTAŞ’a bilgi vererek, program kapsamında gerçekleştirecekleri Nevşehir ziyaretinin ayrıntıları hakkında bilgiler verdi.
Nevşehir programı kapsamında, işçiler, işverenler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile bir araya gelecek bakanlık heyeti, sivil toplum kuruluşları, emekliler, engelli vatandaşlara da ziyaret gerçekleştirecek. Program kapsamında gerek çalışanların, gerekse yatırımcı ile işverenin çalışma hayıtında karşılaştıkları sorunlar dinlenerek görüş ve önerileri alınarak özellikle istihdamın artması yönünde Bakanlık tarafından yapılan desteklemelerle ilgili işveren ve sanayicilere bilgilendirmelerde bulunulacak.
Vali AKTAŞ, günün anısına, Genel Müdür Nurcan ÖNDER ve Daire Başkanı İbrahim DEMİRCAN’a, yöresel el sanatları ürünü olan çini işlemeli tabak hediye etti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.